Suurenna fonttiaPienennä fonttia
Eläkeliitto

Yhdessäoloa yhdistyksissä!

Satakunnan piirin alueella toimii yhteensä 32 yhdistystä eri paikkakunnilla. Yhdistykset toimivat vaikutuskanavina eläke- ja sosiaaliturvaan sekä erilaisiin palveluihin liittyvissä asioissa. Yhdistysten kerhot, harrasteryhmät, retket ja matkat sekä ystäväpalvelu ovat mainoita kohtaamispaikkoja.

Yhteystiedot 2017

Klikkaamalla kirjainta pääsette suoraan haluaamanne kohtaan tällä sivulla.

E | H | J | K | L | M | N | P | R | S | U | V | Ä

Yhdistys,
perustettu

Puheenjohtaja
ja sihteeri

Puhelin

Sähköposti

Eura 1974 Kauko Rekola 050 5545659 kaukorekola1(at)gmail.com
Anja Silvanto 050 5217758 anja.silvanto(at)gmail.com
Eurajoki 1981 Harri Mäkinen 0500 591912  harri.makinen(at)eurajokinetti.fi
Keijo Siiskonen 040 5443375 keijo.siiskonen(at)wippies.fi
Harjavalta 1971 Seija Toivonen 040 5345263 seija.toivonen(at)dnainternet.net
Jyrki Mäntylä 050 5574249 jyrkma(at)dnainternet.net
Honkajoki 1972 Olavi Kivioja 040 5351725 puheenjohtaja.honkajoki(at)elakeliitto.fi
Kirsi Wecksell 050 5335510 kirsi.wecksell(atgmail.com
Huittinen 1988 Harri Laurila 050 5992354 harri.k.laurila(at)gmail.com
       
Jämijärvi 1972 Marja-Liisa Sjöman 040 7322917 mliisa.sjoman(at)gmail.com
Ritva Mäkelä 040 7169345 ritva.makela(at)ppa.inet.fi
Kankaanpää 1971 Rauno Hakala 045 1209974 raunoanterohakala(at)gmail.com
Merja Hakala 040 7300676 merjaliisahakala(at)gmail.com
Karvia 1972 Marita Kujala  040 7644591 marita.kujala(at)suomi24.fi
Aini Puro 050 4683032  aini.puro(at)gmail.com
Kihniö 1973 Kosti Kuusisto 040 5403521   konstak(at)windowslive.com 
Kirsti Nieminen 040 7368347 kirstikaarina.nieminen(at)gmail.com
Kiikoinen 1974 Mirja Kärki 040 5112248 mirjak10(at)hotmail.com
Liisa Jokela 050 5453563 jokelaliisa(at)gmail.com
Kiukainen 1976 Pirjo Henell 0500 110066 pipa(at)oorninki.com
Markku Anttila 0400 120364 markku.anttila(at)dnainternet.net
Kokemäki 1974 Tuomo Reinikka 040 8464190 tuomo.reinikka(at)gmail.com 
Pirkko Seppälä 040 8274252 pirkkos49@gmail.com
Kullaa 1988 Erik Joutsenlahti 050 3750479 aaltj(at)suomi24.fi
Kaarina Ranne 040 5936983 ilse.ranne(at)netti.fi
Köyliö 1974 Ulla Kolu 0400 478771 ulla.kolu(at)gmail.com
Tuula Kivimäki 0400 490208 tuula.kivimaki1(at)gmail.com
Lappi 1974 Aarre Karonen 044 2541499 aarre.karonen(at)senioripc.fi
Tuula Vaahtera 050 5511505 tuula.vaahtera(at)saunalahti.fi
Lavia 1972 Kaarina Talola 044 5508580 kaarinatalola(at)gmail.com
Heidi Koskela 050 5423744 heidiykoskela(at)gmail.com
Merikarvia 1971 Erkki Vanhatalo 0400 836879 vanhatalo.erkki(at)gmail.com
Päivi Mäkinen 0400 618963 paivi.m58(at)hotmail.com 
Mouhijärvi 1974 Heimo Hanhilahti 040 5132120 heimo.hanhilahti(at)kolumbus.fi
Hilkka Alajoki 050 5462003 hilkka.alajoki(at)gmail.com
Nakkila 1974 Teuvo Ruohonen  044 5218888  ruohonenteuvo(at)gmail.com 
Leena Lockberg 044 5374213 lettuloc(at)gmail.com 
Noormarkku 1988 Tapio Lindroos 040 7367933 lindroos.tapio(at)gmail.com
Ritva Veneranta 040 5740174 ritva.veneranta(at)hotmail.com
Parkano 1971 Tapani Rakennus 040 5585527 tapani.rakennus(at)ippnet.fi
Airi Tekokoski 050 5265510 airi.tekokoski(at)gmail.com
Pomarkku 1974 Timo Mäkelä 040 5774387 tvmake(at)sppnet.fi
Leena Mäkelä 050 4300392 lmakela50(at)gmail.com
Pori 1971 Anja-Liisa Torkkeli 0500 300621 anjaliisa(at)gmail.com
Aira Takala 044 5071615 airata(at)dnainternet.net
Punkalaidun 1974 Hilkka Välläri 040 5824377 hilkka.vallari(at)gmail.com
Terttu Routsi 050 3831608 terttu.routsi(at)gmail.com
Rauma 1971 Asta Vehanen 050 5734432 astav(at)dnainternet.net 
Eino Kuoppasalmi 0400 528961  einokuoppa(at)gmail.com
Siikainen 1972 Paavo Tornikoski 0500 168943  paavo.tornikoski(at)gmail.com
Marja-Liisa Erkintalo 040 5134142
marjaerkintalo(at)gmail.com 
Suodenniemi 1974 Marja Haliseva 040-5348535 marja@halituote.fi
Leila Rintala 040 7241503 leilarintala(at)gmail.com  
Säkylä 1974 Matti Salmi  050 4323084 matti.salmi(at)dnainternet.net
Aune Levander 050 5661537 aune.levander(at)luukku.com
Ulvila 1976 Matti Tuominen 0500 865182 matti.tuominen(at)dnainternet.fi
Leena Purosalo 050 5547681 l.purosalo(at)luukku.com
Vammala 1971 Pertti Simola 0400 929692 pertti.simola(at)kopteri.net
Marja Kiri 040 5385377 marja.kiri(at)kiri-oy.fi
Vampula 1984 Kalevi Koivuniemi 050 3368411  kalevi.koivuniemi39(at)gmail.com
Leena Hosike-Punta  040-4165135  leena.hosikepunta(at)gmail.com 
Äetsä 1989 Aino Kakkuri 050 5251418  aino.kakkuri(at)gmail.com
Hely Hakanen 050 5970422  hely.hakanen(at)gmail.com
Sivun yläosaan